2005-08-26 11:53:44

Komisje Rady Miejskiej w Łęknicy


KOMISJA REWIZYJNA

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Ganczar Janina

Przewodniczący

2.

Pietrzak Robert

Z-ca Przewodniczącego

3.

Końcowik Przemysław

Członek

4.

Małecki Marek

Członek

5.

Marcela Ewa

Członek


KOMISJA BUDŻETU , GOSPODAROWANIA MIENIEM KOMUNALNYM , INWESTYCJI , GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ , KOMUNALNEJ I ROLNICTWA

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Marszałek Andrzej

Przewodniczący

2.

Łepuch Dorota

Z-ca Przewodniczącego

3.

Lewicki Mirosław

Członek

4.

Pajączkowska Grażyna

Członek

5.

Pinkowski Włodzimierz

Członek

6.

Wawruch Krzysztof

Członek


KOMISJA KULTURY , OŚWIATY , ZDROWIA I POMOCY SPOŁECZNEJ ORAZ PORZĄDKU PUBLICZNEGO

Lp.

Imię i nazwisko

Funkcja

1.

Marcela Ewa

Przewodniczący

2.

Małecki Marek

Z-ca Przewodniczącego

3.

Junke Bogusław

Członek

4.

Iwuć Czesław

Członek

5.

Końcowik Przemysław

Członek


Informacje o artykule

Autor: Anna Sztrajbel
Zredagował(a): Dawid Śliwiński
Data powstania: 26.08.2005 11:53
Data ostatniej modyfikacji: 23.12.2010 10:35
Liczba wyświetleń: 1013

Artykuły archiwalne

Lp. Tytuł Data modyfikacji Zredagował
1 wersja archiwalna 23.06.2008 10:44 Dawid Śliwiński
2 wersja archiwalna 20.02.2008 12:03 Dawid Śliwiński
3 wersja archiwalna 20.02.2008 11:22 Dawid Śliwiński
4 wersja archiwalna 11.05.2007 09:05 Dawid Śliwiński
5 wersja archiwalna 19.12.2006 11:43 Zieliński
6 wersja archiwalna 07.06.2006 10:36 Zieliński
7 wersja archiwalna 26.08.2005 11:53 Zieliński
 
 
MENU
   
 
LINKI